Ledri Vula interview – video

50 pyetje me Ledri Vulën

Ledri Vula në prag të projektit 'U harrum' vjen në 50 pyetje në Prive nga sheshi kryesor i Prishtinës Gazetare: Maki Bajrami ...

1 kafe prej shpise - Ledri Vula, Lumi B, Gjiko, Skerdi 23.04.2017

1 kafe prej shpise - Ledri Vula, Lumi B, Gjiko, Skerdi 23.04.2017

1 Kafe prej Shpise - Ledri Vula (Promovimi i kenges "U harrum" 14.05.2017

1 Kafe prej Shpise - Ledri Vula (Promovimi i kenges "U harrum" 14.05.2017

Diçka po zihet - Karantina (Ledri Vula) 12.04.2020

Diçkapozihet #Karantina #LedriVula.

"Ledri ka gjetur yllin e vet"-Xheraldina Vula flet per te dashuren e Ledrit, Saren

LedriVula #Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të ...

Summer 3ND - Ledri Vula 21.07.2018

Ledri Vula #Summer1KL #1KafeMeLabin #1KL #LabinotGashi #LabinotSGashi #KTV #KohaVision #3ND #TVHost #TVShow ...

6 Dite pa Ermalin (32) - Ledri Vula,Ermal Fejzullahu,Lumi B

Prodhim I Digitalb Show i perjavshem nga Ermal Mamaqi ne T (Digitalb)

'Puthjet' e Ledrit dhe Lumit!

Gazetar: Artan Telaku Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili

IN Report - Ledri Vula & Gjiko & Lumi B @Arena Club

IN Report - Ledri Vula & Gjiko & Lumi B @Arena Club ------------------------------------------ IN Tv Albania Follow us: ...

Rudina/ A do te behesh gjyshe? Ledri Vula surprizon te emen (09.05.2018)

Ajo është një ndër gazetaret më të njohura në Kosovë dhe jo vetëm. Xheraldina Vula është po ashtu nëna e këngëtarit të ...

Ledri Vula e Krenar Çoçaj përballen në gjykatë

Reperi kosovar Ledri Vula dhe biznesmeni që menaxhon disa nga këngëtarët e rinj të Kosovës, Krenar Çoçaj, u përballën sot në ...

NRG ENERGY Radio | Ledri Vula në You&Me by JAZ | Full Interview

Ledri Vula live ne You&Me by JAZ. Çdo dite ne ENERGY Radio, nga e Hena ne te Premte, me Julka, Arjonin dhe Tani aka Zoga.

DON XHONI - TJERA LLAFE

Stream or Download now ''Tjera Llafe" here https://lnk.to/TjeraLlafeStores Produced by Rzon Directed by Kotorri Lyrics by Don ...

Ledri Vula pa doreza, rrëfehet si kurrë më parë për muzikën & jetën private "E Diell", 5 maj 2019

Autor: Edi Manushi Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla I ftuar: Ledri Vula Rubrika: Ervin Kurti Për më ...

Jo vetem mode/ Ledri Vula flet për herë të parë për Dua Lipën dhe Rita Orën (10.03.2018)

300 mijë shqiptarë u tërbuan me hitet e tij në koncertin e paharrueshëm në 10-vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Ledri Vula ishte ...

Random Videos:

© 2020 | Home | Contact