Adelina Berisha interview – video

Çfarë raporte kanë Kida, Adelina dhe Baby G?!

Gazetar: Maki Bajrami Kamera: Lirak Stublla Montazhi: Dren Spahiu.

Adelina Berisha - NA (Official Video 4K)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Adelina Berisha - T'kom ik (Official Video)

Web: http://onima.co Facebook: https://fb.com/OnimaNetwork Adelina Berisha - T'kom ik Music & Lyrics: Nurteel & Granit Gashi ...

Adelina Berisha - Loti im

Website: http://onima.co Facebook: http://smarturl.it/ONIMA Adelina Berisha - Loti im Muzika : Irkenc Hyka Teksti : Petro xhori ...

Adelina Berisha - Bonita (Official Video 4K)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Mus: Big Bang Directed by: Valon Aziri Hair&Makeup: Sellma & Kaci Styling: ...

Adelina Berisha - Gabim i Bukur 🌹 (Official Video)

Adelina Berisha - Gabim i bukur Lyrics by: Petro Xhori Produced by: Irkenc Hyka Video : ProVideo ADELINA BERISHA 2019 ...

Adelina Berisha ft. Egoo - Coco

Follow Egoo: https://www.instagram.com/thisisegoo Follow Adelina: https://http://www.instagram.com/adelinnaberisha Produced ...

Adelina Berisha - I got it (Official Video HD)

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Adelina Berisha & Blasta - Dicka ma shume

Produced by : Genc Prelvukaj Viti i realizimit : 2014 Te drejtat : Black Fish Entertainment Facebook Pages ...

Adelina Berisha - Per ty, 27 Shkurt 2014 - Top Fest 11

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004. Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve ...

NJE KIDE E ERRET

Gazetar: Artan Telaku Kamerman: Dardan Fetahu Montazher: Dren Spahiu.

Rrëfimi prekës i Bardhylit dhe Adelinës në luftë me kancerin

Bardhyl Metaj dhe Adelina Thaçi rrëfejnë betejën e vështirë me kancerin dhe problemet në familje. Ndiqni PRIVE: Web: http ...

1 Kafe prej Shpise - Edi Krasniqi & Rifadije Grajqevci 26.03.2017

1 Kafe prej Shpise - Edi Krasniqi & Rifadije Grajqevci 26.03.2017

Noizy ft. Dafina Zeqiri - A don Love? (Official Video HD)

Noizy on instagram: https://www.instagram.com/noizy.

Top Show Magazine, 9 Maj 2018, Pjesa 4 - Top Channel Albania - Talk Show

Tema: “S'ka konkurenc”. Te ftuar: Albana Osmani, Ervin Kurti, Rina, Fero http://top-channel.tv/programe/top-show/

Express Dhuna ndaj grave

Është shtuar numri i vrasjeve të grave në Kosovë . Pikërisht për dhunën ndaj grave u fol sot në Express në intervistën e ditës ...

Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi (Official Video) [Ultra Music]

Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi by Ultra Music https://ffm.to/nukedi The Latest ...

Random Videos:

© 2020 | Home | Contact